Zalety soczewek kontaktowych

Jeśli chodzi o korekcję wzroku, soczewki kontaktowe zapewniają lepszą jakość widzenia, swobodę ruchu i wygodę. Sklep internetowy https://www.soczewkowo.pl/ to dyskontowa platforma internetowa, za pośrednictwem której kupisz soczewki kontaktowe oraz wszelkie preparaty i akcesoria do ich pielęgnacji w najniższych cenach.

Poniżej przedstawiamy kilkanaście powodów, dla których warto nosić soczewki.

Ostry obraz

Soczewki kontaktowe poruszają się wraz z twoimi oczami, aby zapewnić Ci pełne pole ostrości, gdziekolwiek spojrzysz. Dają lepsze widzenie peryferyjne niż okulary oraz pomagają osiągnąć ostre widzenie w różnych odległościach.

 Brak zniekształceń i odblasków światła

Okulary mają to do siebie, że odbijają światło w niekorzystny sposób, powodując zniekształcenie obrazu.

Nie parują w niskich temperaturach

Soczewki nie parują zimą – nie nagrzewają się tak, jak szkła w okularach.  Warunki atmosferyczne nie mają na nie żadnego wpływu, dlatego nawet podczas deszczu czy opadów śniegu nie ulegają zabrudzeniu.

Doskonale sprawdzają się podczas uprawiania sportów

Soczewki kontaktowe zapewniają swobodę ruchów osobom, które prowadzą aktywny tryb życia.

Soczewki są lżejsze i mniej irytujące niż okulary

Nie podskakują podczas gwałtownych ruchów i nie zsuwają się, dając tym samym większy komfort użytkownikowi.

Nie musisz martwić się o to, że się zgubią

Za sprawą nawilżającej substancji znajdującej się na powierzchni soczewek nie odczuwasz ich od momentu założenia aż do ich zdjęcia. Nie musisz więc martwić się o to, że je zgubisz, tak jak mogłoby się to stać w przypadku okularów.

Gwarantują naturalny wygląd

Soczewki kontaktowe mogą poprawić samopoczucie, dzięki temu, że dają ci naturalny wygląd, nie zakrywając twarzy ramkami.

W przeciwieństwie do okularów korekcyjnych soczewki kontaktowe nie przepuszczają światła słonecznego na boki. Wszystkie soczewki kontaktowe ACUVUE® mają filtry blokujące promieniowanie ultrafioletowe (UV), które pomagają chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych: https://www.soczewkowo.pl/soczewki-2-tygodniowe/293-acuvue-oasys-6-sztuk.html

Chcesz wypróbować soczewki kontaktowe?

Jedynym sposobem, aby naprawdę docenić zalety soczewek kontaktowych, to dać im szansę. Dlatego w sklepie internetowym Soczewkowo znajdziesz soczewki w najniższych, dyskontowych cenach. Sklep stale prowadzi wyjątkowe promocje, które sprawią, że obniżysz koszty swoich zakupów. Ponadto stali klienci mają gwarantowane ceny zniżkowe oraz inne przywileje.

Sklep realizuje zamówienia szybko, dzięki czemu dostarczymy Twoją przesyłkę w każdy zakątek Polski nawet w ciągu doby od momentu zaksięgowania wpłaty. Ponadto wszystkie paczki zabezpieczane są folią bąbelkową, aby do miejsca docelowego trafiły w nienaruszonym stanie.

Soczewkowo to sklep, który dba o swoich klientów oraz spełnia ich oczekiwania,  gwarantując produkt najwyższej jakości, dyskontowe ceny, szybkie dostawy oraz promocje.