Wybór dobrej lampy diagnostycznej naczołowej

W laryngologii precyzyjna diagnostyka jest między innymi wynikiem wyboru odpowiedniego sprzętu. Odpowiedniego, to znaczy takiego, który będzie nowoczesny i jednocześnie zapewni bezproblemową pracę. Warto podkreślić, że takim rozwiązaniem są właśnie lampy naczołowe, służące celom diagnostycznym.

big_ri-focusRi-Focus LED

Ta lampa to rozwiązanie idealne do badań, które cechuje się bardzo dużą swobodą działania. Zastosowane oświetlenie LED gwarantuje swobodne oświetlenie w badanych obszarach, już przy odległości 40 cm, a trzeba przyznać, że w kontekście badań laryngologicznych, jest to naprawdę duża odległość. Co więcej, można kontrolować poziom doświetlania, regulując ostrość. Wiązka LED w tej lampie emituje zimne, białe światło. Co do zasilania, warto zwrócić uwagę, że można wykorzystac tutaj standardowo dostępne baterie. Można także, opcjonalnie wykorzystać akumulatorki, ponieważ ładowarka została dołączona do zestawu. Rozwiązanie to będzie idealne dla osób, które cenią sobie wygodę i niezawodność w prowadzeniu badań. Więcej informacji można znaleźć na: http://www.riester.pl/category/lampy-i-lusterka-naczolowe-lampy-naczolowe-diagnostyczne.

riester-sklep-wyposazenie-medyczne

Lampa naczołowa, model clar N

Ten wariant lampy naczołowej – oznaczony symbolem clar N to propozycja, która wyposażona została w światło diodowe w technologii led. Dodatkowym atutem jest tutaj fakt, do wyboru mamy dwa źródła oświetlenia. W pierwszym przypadku temperatura barwowa zastosowanego oświetlenia wynosi 4000K, przy mocy 1W. Można też wykorzystać standardową żarówkę, o napięciu 6V. To rozwiązanie nastawione na maksymalizację komfortu użytkowania. Lampa dzięki świetnemu wyważeniu, zapewnia wygodę noszenia. Przede wszystkim, trzeba zwrócić uwagę także na wygodę użytkowania. Lampa ta jet bezprzewodowa, a zasilanie odbywa się z poziomu baterii lub akumulatorków, które są ładowane ładowarką sieciową. Jeżeli chodzi o diagnostykę w gabinetach laryngologicznych, jest to zdecydowanie narzędzie zasługujące na uwagę i poprawiające wyraźnie komfort pracy z pacjentem. Jest rzeczą wiadomą, że badania laryngologiczne wymagają sporej dokładności. Co za tym idzie, mamy do czynienia z konkretnymi, bardzo wyważonymi efektami pracy na tego typu lampie. Jeszcze więcej na temat jej zalet, znaleźć można na stronie: http://www.riester.pl/lampa-naczolowa-clar-n.html.