Posypka do zagęszczania włosów Nanogen

Zapraszamy do skorzystania z oferty kosmetyków do zagęszczania włosów, które pomogły już milionom osób na całym świecie! Rewolucyjne produkty marki Nanogen, które produkowane są już od ponad 20 lat w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii pomagają ludziom na całym świecie radzić sobie z uciążliwym problemem rzadkich włosów.

Gęste włosy w 30 sekund

Jak to możliwe? Otóż wystarczy, że umyjesz, wysuszysz i ułożysz włosy tak jak lubisz. Następnie posyp je nanowłóknami w miejscach, w których masz przerzedzone włosy, przygładź je dłońmi, a prześwity jak prześwity znikną. Twoja fryzura będzie wyglądała naturalnie, ponieważ nanowłókna wyglądem nie odbiegają od struktury włosa. Na końcu warto spryskać włosy lakierem wodoodpornym Nanogen Locking Spray, dzięki czemu nanowłókna będą się jeszcze lepiej trzymały. Nie jest to konieczne, ale na pewno zagwarantuje jeszcze lepsze utrzymanie fryzury. Taki efekt pozostaje na włosach aż do następnego mycia.

Nanogen jest dostępny aż w dziesięciu odcieniach. Można je ze sobą łączyć, by stworzyć efekt najlepiej oddający kolor włosów. Odcień nanowłókien nie musi być jednak taki sam jak kolor włosów. W przypadku gdy będzie nieco ciemniejszy – delikatnie je przyciemni i odwrotnie.

Nanogen – gdzie kupić?

Produkty Nanogen możesz kupić na https://www.nanogen.pl/wszystkie,strona1. Najbardziej popularnym kosmetykiem oferowanym przez markę jest Nanogen Kinetic. To nanowłókna, dzięki którym zagęścisz włosy dużo skuteczniej niż innymi preparatami – daje efekty lepsze nawet o 400%. Coraz większą popularność zdobywają także pozostałe kosmetyki Nanogen:

  • Nanogen Locking Spray – zwiększa przyczepność mikrowłókien,
  • Nanogen Root Boost – spray zwiększający objętość włosów,
  • Nanogen Serum GF – preparat stymulujący odrost włosów,
  • Nanogen AquaMatch – podkład pod mikrowłókna,
  • szampon wzmacniający włosy,
  • odżywka pogrubiająca włosy,
  • szampon dla mężczyzn – Nanogen 5w1,
  • Thickening Heat Protecting Spray – termoochronny spray zwiększający objętość włosów,
  • Nanogen Root Boost – spray zwiększający objętość włosów,
  • pogrubiająca maska do włosów

i wiele więcej.

 Zagęszczanie włosów nanowłóknami rozwiązało problem rzadkich włosów

Nanogen zyskał tak ogromną popularność, ponieważ jest niezwykle łatwy w użyciu. Keratynowe drobinki przyczepiają się do włosów i pogrubiają je. Dzięki temu można bardzo łatwo pozbyć się widoku przerzedzonych włosów. Oferowane przez Nanogen produkty są wykonane z wysokiej jakości surowców, a ich działanie potwierdza wielu zadowolonych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kosmetykach tej marki, zajrzyj na https://www.nanogen.pl/.