Okulary i soczewki w dobrej cenie

Processed with VSCO

Ponad połowa z nas ma jakąś wadę wzroku. Większość decyduje się na okulary, które traktowane są często jako dodatek podkreślający nasz oryginalny styl, ale coraz częściej ze względu na wygodę kupujemy także szkła kontaktowe.

120

W przeciwieństwie do okularów nie jest to jednorazowy zakup na wiele lat, tylko po nową parę musimy wybrać się średnio raz na miesiąc. Gdzie w takim razie można je kupić w najlepszej cenie i na jakie powinniśmy się zdecydować?

Dostać je można u każdego optyka. Warto tutaj wiedzieć, że taki sam produkt w znacznie niższej cenie znajdziemy w sklepach online. Nie ma się czego obawiać, wystarczy wybrać te, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich wiarygodność i bezpieczeństwo zakupów. Dodatkowym plusem są organizowane przez nie wyprzedaże, czy sezonowe promocje zarówno na soczewki, jak i okulary, czy płyny do soczewek. Wiele takich zniżek można znaleźć na portalach zbierających takie okazje dla nas. Taki kupon lub kod rabatowy wykorzystany podczas finalizacji zakupów sprawi, że zaoszczędzimy sporo gotówki.

121

Zanim jednak zdecydujemy się na zakupy online szczególnie naszej pierwszej pary szkieł kontaktowych, koniecznie skonsultujmy nasz wybór z lekarzem okulistą. Nie próbujmy oszczędzać, ryzykując zdrowie. Zbadajmy u niego wadę wzroku, ustalmy krzywiznę i średnicę soczewek. Doradzi nam on także jakie soczewki będą dla nas odpowiednie. Na przykład dla osób pracujących całe dnie przed komputerem najlepsze będą zachowujące nawilżenie oka soczewki hydrożelowe. Natomiast dla aktywnych doskonale sprawdzą się takie, które można nosić bez ściągania na noc.

Źle dobrane szkła kontaktowe mogą skutkować różnymi zwyrodnieniami. Dlatego przed poszukiwaniami na własną rękę w internecie miejmy pewność, że wiemy, co będzie dla nas najlepsze. Wiele stron oferujących soczewki i okulary oferuje także badania. Pamiętajmy o odpowiedniej kolejności podczas zakupów. W końcu wzrok to jeden z naszych najważniejszych zmysłów i nie warto tutaj eksperymentować.

Źródło: http://polakuleczsiesam.pl/okulary-soczewki-dobrej-cenie-wybrac-kupic-taniej/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz