Autoklaw wysokiej klasy – sprawdź model B 12L SUN 12-II

W wielu sytuacjach obecność autoklawu jest elementem absolutnie niezbędnym. Zważywszy na fakt, jak wiele elementów wymaga dzisiaj sterylizowania, jest to coś absolutnie oczywistego. Niezależnie od tego, jakie gabaryty mają sterylizowane przedmioty, jaki kształt – można dobrać do nich odpowiedni wariant autoklawu. W tym przypadku, mamy do czynienia z modelem idealnym do sterylizowania profesjonalnie przedmiotów, które są długie i cienkie. Technika wykorzystywana tutaj to frakcjonowana próżnia wstępna. Jeżeli chodzi o dostępne wersje, mamy dwa warianty. Pierwszy – klasyczny i drugi – z drukarką termiczną która służy podsumowywaniu pracy dostarczają szczegółowych danych odnośnie prowadzonego procesu sterylizacji. Warto zerknąć na https://promedyczny.pl/autoklaw-klasa-b-12l-sun-12-ii.html po szczegóły.

Co warto wiedzieć?big_autoklaw-sun-klasa-b-12l-

Na pewno trzeba podkreślić, że jeśli chodzi o parowo – ciśnieniowe sterylizatory, ten model jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie. Dzięki temu, można tutaj wysterylizować praktycznie każdy materiał. Nie jest tajemnicą, że świetnie będzie się sprawdzać przy sterylizowaniu przewodów, które cechuje długa i cienka budowa. Świetnym przykładem będą tutaj endoskopy, igły czy cewniki. Zdecydowanie najważniejsza cecha która wyróżnia prezentowany tutaj autoklaw klasy B, dotyczy frakcjonowanej próżni wstępnej. Co to oznacza? Poprzez całkowite usunięcie powietrza mamy dostęp do zdecydowanie najlepszej z dostępnych technik, które pozwalają praktycznie wysterylizować każdego rodzaju produktu pod kątem powierzchni.

Cztery programy i pełne bezpieczeństwo

Ten autoklaw pracuje w dwóch trybach temperatury – 121 lub 134 stopni Celsjusza. Jest przeznaczony do sterylizowania konkretnych opcji. Na przykład narzędzi nieporowatych, takich jak różnego rodzaju skalpele czy nożyczki. Dodatkowo można też wysterylizować nim różne narzędzia porowate, tutaj na liście możemy podać na przykład szereg różnego rodzaju pilników, a także końcówek przyrządów do mikrodermabrazji. Do tego dochodzą jeszcze na przykład gumowe rękawice, ale tak naprawdę spektrum przedmiotów i materiałów, które możemy poddać sterylizacji, będzie tutaj zdecydowanie szersze. Warto przyjrzeć się z bliska rozwiązaniom w tej kategorii produktów naszego sklepu. Wystarczy wejść na https://promedyczny.pl/category/autoklawy . To będzie bez dwóch zdań najlepsza decyzja jaką można będzie podjąć.